Hakkımızda

Hakkımızda

Bursadabuhafta tiyatrolardan, konserlerden, müzik festivallerinden, konferanslardan, maratonlardan, eğitimlerden kısacası herkesin tutkularını besleyen ve hayatlarını zenginleştiren etkinlikler bulmasına, katılmasına ve paylaşmasına olanak tanıyan canlı deneyimler sunan bir platformudur. Misyonumuz, Bursa'yı yaşayan deneyimler yoluyla bir araya getirmektir.

İster Bursa'da yaşayan biri olun, ister şehirde yeni olun ya da sadece geziniyor olun, size birçok harika etkinliğimiz var. Konuma, popüler olana, en iyi seçtiklerimize, ücretsiz içeriklere göre keşfedebilirsiniz... Hazırsanız başlayabiliriz..

2010 yılından beri tüm web ve sosyal medya mecralarında varlığını sürdüren Bursadabuhafta, yeni atılımları ile çok daha fazla kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Sadece ücretli ya da belirli mekanlardaki etkinlikler değil Bursa'nın tüm bölgelerine ve tüm tarzları yansıtan etkinlik paylaşımları ile Bursa'nın en kapsamlı etkinlik paylaşım platformu olma özelliğindedir.

Eğer bir etkinlik organizatörü ya da etkinlik yayınlayıcısı iseniz siz de etkinliklerinizin sitemizde paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formu doldurarak ilgili başvurunuzu yapabilirsiniz.