Mekan Adı

Bursa Suare

Bursa Suare

Bursa Suare

Ataevler Mah. Emek Cad. Magazin Outlet Kat: 5 ATAEVLER / Bursa 0224 443 10 01
info@bursasuare.com.tr
Bursa / NİLÜFER

Açıklama

Bursa'nın en eski canlı müzik mekanlarından biri olan Bursa Suare canlı müzik etkinliklerine tüm hızıyla devam etmekte. Suare, Nilüfer Ataevler'de Magazin Outlet binasının en üst katında bulunmaktadır.

Bursa'nın gösteri merkezi aynı zamanda Türkiye'nin alanındaki tek ve en büyük gösteri merkezidir. Burada sahne almak, kariyerde bir basamak, kitlelerin nabzını tutmak demektir. Bursa Suare'de olmak ve burada eğlenmek bir yaşam tarzını hissetmek demektir. 

BURSA SUARE, sahnede her kim ya da her ne tarz olursa olsun kulaklarınızın ve gözlerinizin hak ettiğini sizlere sunmak için var. BURSA SUARE, "Sanatın ve müziğin dilinin evrensel ve birleştirici" olduğuna inandığı ve bunu yaymak için var. SUARE, adının önüne gururla koyduğu "BURSA"nın hakettiği kültürel doygunluğa ulaşması için taşıdığı sorumluluğu bildiği ve kültürel zenginliği ile diğer kentlere örnek olmak istediği için var. Bu mekanda tarz ya da tür yoktur. Temel amaç, en geniş çeşitlilikte, her beğeniye hitap edecek nitelikli performans izletmek, dinletmek ve yaşatmaktır. Bundan ötürüdür ki; BURSA SUARE'de, 1400 m2 lik kapalı alanda mükemmel bir akustik, her performansa özel, kaliteli ses ve ışık sistemi ile doyumsuz bir dinleme, izleme ve eğlenme ortamı bulunur.

Bu Mekandaki Güncel Etkinlikler

Bu Mekandaki Geçmiş Etkinlikler