Mekan Adı

Sanat Mahal

SanatMahal

SanatMahal

SANATMAHAL SAHNE VE GÖSTERİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Sakarya Mah. Atatürk Cad. No:90, 16285, Görükle, Bursa (0224) 483 21 61
info@sanatmahal.com.tr
Bursa / NİLÜFER

Açıklama

Kuruluş çalışmalarına 2014 yılında başladığımız SanatMahal, hummalı inşaat ve altyapı çalışmalarından sonra 2015 yılının ekim ayında Bursa'nın kültür-sanat hayatı içindeki yerini almıştır.

SanatMahal, iki yüz yetmiş kişi kapasitesindeki Büyük Salon'uyla, ülke içinde ve dışında çalışmalarını sürdüren tiyatro gruplarının, müzisyenlerin, dans ve performans ekiplerinin, Bursa seyircisiyle buluşma mahali olmayı hedeflemektedir.

Bünyesinde bulundurduğu iki adet sinema salonu, vizyon filmlerinin yanı sıra çeşitli sinema söyleşisi ve etkinlikleriyle de Bursalı sinemaseverlerle buluşacaktır.

Sanat Mahal'in Stüdyo Sahnesi ise mesleki atölye çalışmaları, sanat söyleşileri ve seminerlerine ev sahipliği yapacak, bütüm katılımcılara ilgi alanlarını genişletme ve yetkinliklerini geliştirme olanağı sunacaktır.

Bunlara ek olarak, SanatMahal kitabevi kendi seçkisini sunmakla kalmayıp bütün öğrenci ve okuyucuların ihtiyaçlarına yönelik faaliyetini sürdürecektir. Belirli aralıklarla düzenleneceğimiz imza günleri, çağdaş edebiyat yazarlarıyla Bursalı okurun buluşma noktası olacaktır.

Pek tabii ki bütün bu süreçte sıcak çayımız kafemizden eksik olmayacak, keyifli bir çalışma ve buluşma alanı sunacaktır.

Bu Mekandaki Güncel Etkinlikler

Bu Mekandaki Geçmiş Etkinlikler