WBF-Türkiye IX. Bursa Tavla Şampiyonası

WBF-Türkiye IX. Bursa Tavla Şampiyonası

18 Mart 2017 - Cumartesi / 10.00 Hotel Anatolia
SPORTİF ETKİNLİK BİLET AL

Açıklama

Yurtiçi aktivitelerine kaldığı yerden devam etmekte olan WBF-Türkiye Organizasyonu`nun ana faaliyet bölgelerinden Bursa`da yılda bir defa düzenlenen bölge şampiyonalarının bir yenisi ve WBF-Türkiye 2017 Ulusal Tavla Turu`nun ikinci etabı olan WBF-Türkiye IX. Bursa Tavla Şampiyonası için kayıtlar başlamıştır.

WBF-Türkiye 2017 Bursa Bölge Şampiyonluğu unvanının sahibini bulacağı organizasyon, bu yıl yine ilkbahar başlangıcı 18-19 Mart 2017 tarihlerinde, Çekirge Meydanı`nda yer alan, sıcacık ortamı, şehir manzaralı odaları, lüks salonu ve uygun fiyatlarıyla WBF-Türkiye ailesine bir kez daha hizmet vermeye hazırlanan ev sahibimiz Anatolia Hotel`de gerçekleştirilecektir.

18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlere açık olan, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2017 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kupa” yan aksiyonlarıyla zenginleştirilen ve 2017 yılı itibarıyla revize edilen ödüllendirme sistemi ile toplam 10.000TL`yi aşkın değerde armağanın sahiplerini bulacağı şampiyonanın Ana Aktivite ve Geleneksel aksiyonları sınırlı kontenjana sahip olup, bu aksiyonlara WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını önerir, şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica eder, 18 Mart sabahı Yeşil Bursa`da Anatolia Hotel`in keyifli ortamında, WBF-Türkiye IX. Bursa Tavla Şampiyonası`nda buluşarak bu heyecanlı hafta sonunu birlikte geçirmeyi diler.

Benzer Etkinlikler