Önemli 1 SEO Taktiği. Uzmanlık Alanı İfade eden Anahtar Kelimeler

Mesaj Sayısı: 4
20 Ocak 2019 - 04:44

İnternet her türden işletme için rekabet düzeyini yükseltti ve bu hukuk firmaları bile dahil oldu. Google gibi arama motorları ve çevrimiçi inceleme sitelerinin dalgalanması sayesinde, potansiyel müşterilerin bir arkadaşınız tarafından size yönlendirilmiş olsalar bile, onlarca rakiplerinizi araştırıp incelemesi her zamankinden daha kolaydır.    Arama sonuçları, nitelikli müşterileri çekmek için çok önemlidir ve arama motoru sonuç sayfalarında iyi bir şekilde sıralama görünmüyorsanız ve doğru hedef kitleyle bağlantı kuramıyorsanız, rakiplerinizden geri kalıyorsunuz demeltir   Bu, olmasını istediğiniz son şeydir. Doğru bir SEO stratejisiyle, sıralamanızın yükselmesini sağlayabilirsiniz.    Bu yazıda, firmanızın uzmanlığı ile ilgili aramalarda iyi bir konuma gelmenize yardımcı olacak altı organik SEO stratejisini tartışacağım.

Uzmanlık Alanı ifade eden Anahtar Kelimeleri Hedefleyin  

Özelleştirilmiş anahtar kelimeleri hedeflemek, potansiyel müşteriler tarafından belirli sorgular için arama sonuçlarında yer almanıza yardımcı olan çok önemli bir stratejidir. Ve "uzmanlık alanı" derken, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç farklı anahtar kelime stratejisine atıfta bulunuyorum:    

Konuma özgü anahtar kelimeleri hedefleyin

"Bursa" ve diğer konum tabanlı aramalar, özellikle mobil aygıtlar kullanan ve bunlara coğrafi olarak yakın olan birisiyle çalışmak isteyen pek çok müşteriyle, web trafiğini yönlendirmede güçlü bir güç olabilir. "bursa seo uzmanı" gibi, bölgeye özgü anahtar kelimeleri hedeflemeyi düşünün.    

Uygulama alanınızla alakalı anahtar kelimeleri hedefleyin

Çoğu kişi Google’ı yalnızca “seo uzmanı” için aramaz, seo eğitimi,  seo denetim aracı veya 2019 seo teknikleri diye de arama yapabilir.    

Satın alma amaçlı anahtar kelimeleri hedefleyin

 Satın alma amaçlı veya yüksek amaçlı anahtar kelimeler, kullanıcıların, satın alma döngüsünün en uzağındayken arama kutusuna yazdıkları ve aktif olarak yakında birisine ulaşmak istedikleri anahtar kelimelerdir. Yüksek amaçlı anahtar kelimeler “ Bursa'nın en iyi seo uzmanı ” gibi görünebilirken ,  düşük amaçlı anahtar kelimeler “ seo uzmanı ne yapar? ” gibi bir şey olabilir . 

Yılmaz Saraç

Seo Uzmanı

Bursa 2019 Ocak

 


Mesaj Sayısı: 2
11 Mart 2019 - 10:25

 BURSA SEO  ‘nun Açılımı, Search Engine Optimization ‘dur.Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu denilmektedir. SEO Arama Motoru botlarının sitenizi tarayıp   veri oluşturabilmesi için yapılan teknik bir çalışmadır. Her arama motoru farklı sıralama ve kalite kriterleri kullanmaktadır. BURSA SEO UZMANI , internet sitelerinin arama sonuçlarında daha iyi bir konumda çıkması adına yapılan çalışmalardır. Bir SEO ile çalışmak sitenizin daha hızlı, kaliteli gelişmesini ve rakiplerinizden   SEO  önde olmanızı  sağlayacaktır.    Teknik Eğitim ,İdari Danışmanlık, Teknik Danışmanlık, BursaHIZLI CEVAP

Cevap yazmak için Giriş Yap yada Kayıt Ol